Вы здесь: Читателю / Довідник першокурсника
Українська
Русский
Пятница, 12-07-2024
ElArKhadi — Електронний архів видань ХНАДУ
DOAJ — Каталог журналів відкритого доступу
Index Copernicus — Международная база научных публикаций
URAN — Українська науково-освітня телекомунікаційна мережа
Наукова періодика України — НБУ ім. В. І. Вернадського

Довідник першокурсника

 

Дорогий друже, вітаємо на сайті наукової бібліотеки одного з ТОПових вищів м. Харкова та всієї України!

Перед тобою зараз стільки найяскравіших відкриттів! Студентські роки – це молодість, веселощі, нові друзі, перше кохання, безсонні ночі, та невпинне бажання рухатися вперед! З розумінням ставимось до того, скільки інформації зараз в твоїй голові, тому розробили цей довідник, який допоможе у навчанні та у студентському житті ХНАДУ.


НАВЧАННЯ

ГОЛОВНІ ОСВІТНІ РЕСУРСИ ХНАДУ

Головний сайт ХНАДУ - офіційний сайт, новини факультетів та кафедр університету, інформація для студентів та абітуріентів.

Навчальний сайт ХНАДУ - на сайті розміщені дистанційні курси Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Розклад занять 

Файловий архів - конспекти лекцій, навчальні посібники, методичні вказівки

 

Бібліотека online

Електронні ресурси відкритого доступу (з будь-якого пристрою підключенного до мережі Інтернет).

Електронний архів наукових видань ХНАДУ - в ньому ти знайдешь повні тексти наукових статей, монографій, конспектів лекцій, матеріалів конференцій тощо.

Електронні ресурси закритого доступу (за паролем та логіном) - авторизований доступ до фонду наукової бібліотеки, де ти зможешь знайти потрібну літературу для навчання. Щоб отримати доступ, звернись до наукової бібліотеки ХНАДУ за електронною адресою vkio1@khadi.kharkov.ua 

Періодичні видання - наукові журнали, які ми отримуємо за передплатою, щоб йти в ногу з часом, тут ти зможешь ознайомитись зі змістом кожного випуску

Завжди раді допомогти та відповісти на запитання через поштову скриньку vkio1@khadi.kharkov.ua

 

Бібліотека offline

Традиційне обслуговування (видача підручників, методичних вказівок тощо та надання справок і консультацій) на абонементі № 1 провулок Студентський, 2.


Бібліоафіша

Цікаві віртуальні виставки для різносторонньої обізнанності. Поринь у світ книжок нашої бібліотеки та дізнайся цікаві факти з життя вчених нашого ВУЗу, видатних людей. А також знайдешь там підбірки різних видань за темами та їх коротенький зміст. Бібліоафіша - твій інтелектуальний розвиток на easy.


ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Студентська рада самоврядування - орган студентського самоврядування. Діяльність Студентської Ради ХНАДУ спрямована на удосконалення навчального процесу, підвищення його якості, забезпечення виховання духовності та культури студентів, зростання у студентів соціальної активності. Приєднуйся!

Профком студентів - представлення і захист інтересів членів Профкому в області їх професійної підготовки та соціально-економічних прав.

 

        ДОЗВІЛЛЯ                   

           ЗДОРОВЯ                      

         СПОРТ                              

     


ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА

Здобувачі першокурсники, на початку навчання знаходяться у стресовому стані та у високому емоційному навантаженні. В наслідок чого виникають скарги на пониження настрою, порушення сну та апетиту, дратливість, невпевненість у собі, тривожність, що викликає невротичні та депресивні стани, які безумовно заважають навчальному процесу. За потреби скористайся психологічною підтримкою - це покращіть твій емоційний стан та якість навчання.

 

СКРИНЬКА ДОВІРИ


КОНТАКТИ КЕРІВНИЦТВА УНІВЕРСИТЕТУ


Підписуйся на соцмережі ХНАДУ, щоб бути у курсі новин